1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Steam Kış İndirimleri’nde Alınabilecek 8 Oyun Önerisi

Steam Kış İndirimleri’nde Alınabilecek 8 Oyun Önerisi

Steam Kış İndirimleri Oyun Önerileri

22 Aralık’ta başlayan Steam Kış İndirimleri 5 Ocak’a kadar devam edecek. Peki, kış indirimlerinde alınabilecek ucuz ve kaliteli oyunlar neler? İşte karşınızda steam kış indirimlerinde alınabilecek 8 oyun önerisi:

Steam Kış İndirimleri – Oyun Önerileri


1.Ori and the Will of the Wisps

Müthiş hikaye anlatımı ve görsel kalitesi ile bambaşka bir oyun deneyimi sunan Ori and the Will of the Wisps, 20 TL bandında alınabilecek en iyi oyunlardan biri. Oyunda Türkçe altyazı ve arayüz de mevcut.

Fiyat: 25,00 TL

İndirim Oranı: %50


2.The Witcher 3: Wild Hunt

Hala oynamayanların çok şey kaybettiği belki de oyun dünyasının en sevilen efsane yapımı. The Witcher 3: Wild Hunt oyunu DLC’ler ile beraber yaklaşık 70-80 saat oyun deneyimi sunuyor. Oyunun DLC’leri çok önemli olduğunda ve hikayeyi tamamlayıcı içerikleri barındırdığından satın alırken “Game of the Year Edition” olanı seçmelisiniz.

Fiyat: 22,49 TL

İndirim Oranı: %70


3.Mortal Kombat 11

Arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz dövüş oyunudur. Oyunda onlarca farklı karakter bulunuyor. Dilediğiniz karakteri seçerek dövüşmeye başlıyorsunuz. Rakibin canını 0’a indiren taraf dövüşü kazanmış oluyor.

Fiyat: 24,60 TL

İndirim Oranı: %70


4.Sea of Thieves

Korsan olacağınız ve diğer gemilere karşı mücadele vereceğiniz denizde geçen oyundur. Oynanıştan tutun da grafiklere kadar bütün detaylar oyunda muazzam bir şekilde işlenmiş.

Fiyat: 30,50 TL

İndirim Oranı: %50


5.Hades

Eşi benzeri olmayan bir deneyim sunan 2 boyutlu aksiyon-roguelike türündeki oyun. Oyun yeni çıkmasına rağmen Steam Kış İndirimleri’nde %20 indirime girmiş durumda. Bu oyunu kaçırmamalısınız!

Fiyat: 32,00 TL

İndirim Oranı: %20


6.DARK SOULS III

Souls türünün en iyi yapımlarından olan DARK SOULS III, zorluğu ile sizi delirtecek kıvama getirse de oyunun verdiği tat hiçbir zaman gitmiyor. Satın alım sırasında “Deluxe Edition” seçerseniz 9,75 TL karşılığında Season Pass’e erişim sağlayabilirsiniz.

Fiyat: 44,75 TL

İndirim Oranı: %75


7.Party Panic

Arkadaşlarınızla oynayacağınız ve eğlencenin dibine vuracağınız çerezlik bir oyun. İçerisindeki farklı modlar sayesinde oyunda sürekli yarışarak puan toplamaya çalışıyorsunuz ve en yüksek puanı toplayan oyunu kazanıyor. Oyun o kadar eğlenceli ki arkadaşlarınızla bolca gülebileceksiniz.

Fiyat: 6,50 TL

İndirim Oranı: %75


8.Middle-earth: Shadow of War

Birbirinden güçlü yaratıklarla mücadele edeceğiniz, savaşın ve kanın eksik olmayacağı ortaçağ temalı oyun. Oyunun fiyatı şuan alınabilecek en iyi seviyelerinde. 3 yıllık bir oyun olmasına rağmen oyundan zevk alacağınıza eminiz. Ayrıca eğer 3 TL daha ekleyebilirseniz “Definitive Edition” alarak önemli DLC’leri de alabilirsiniz.

Fiyat: 13,40 TL

İndirim Oranı: %80

Yorum Yap

Yorum Yap