İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. InsForVision Nedir?

InsForVision Nedir?

bilgi

InsForVision Nedir?

”Inspiration for vision” Vizyon için ilham anlamına geliyor. Amacımız da bu yörünge içerisinde sizlere ilham verebilecek, hayat görüşünüzü genişletebilecek şekilde düşünce ve duygularımızı paylaşmak.
Bilim, sanat ve teknolojinin her alanından parçalar bulabileceğiniz bir platform burası.

Günümüzde bilgiye erişim düzeyimizin arttığı oranda yanlış bilgiye ulaşma oranımız da arttı. Bu nedenle doğru bilgiyi, kendimize özgü bir biçimde araştırıyor ve içimizden geldiği şekilde de yazıya döküyoruz.  Kar amacı gütmediğimiz için ürettiğimiz içerikler çoğunlukla araştırmak istediğimiz konular ve daha öncesinde edindiğimiz bilgiler üzerine.

bilgi

Öğrenciler olarak oluşturduğumuz bu platformda sizleri de içerik üretme noktasında görmeyi çok isteriz. Yazmaya başladıkça sözcükleri daha iyi kullanabildiğinizi göreceksiniz ve düşüncelerinizin bizler tarafından ilgiyle karşılandığını fark ettikçe hevesiniz de artacaktır. Sonuç olarak biz de sizlerden farklı değiliz, benzer kitapları okuyor ve benzer filmleri izliyoruz, yalnızca bunları kendi öz süzgecimizden geçirdikten sonra yazıya döküyoruz o kadar.

Öğrenmek asla bitmez. Okuyun, izleyin, gözlemleyin ve bunları ifade edin. Nasıl ve ne şekilde olduğu size özgü olsun, yaratıcılığınızdan vazgeçmeyin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ben Anıl, şu anda İstanbul Okan Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (EN) Bölümü öğrencisiyim. Bireysel & Arkadaşlarımla birlikte projeler oluşturuyorum. InFreza'nın kurucu ortaklarından birisiyim. InsForVision'u oluşturma amacım ise insanlarla daha rahat ve samimi olarak herkesin gelişimine yardımcı olmak. Hep beraber yaptığımız bilgi paylaşımlarıyla buna ulaşacağımıza inanıyorum.

Yorum Yap