İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 2021 Yılında Çıkacak Marvel Filmleri

2021 Yılında Çıkacak Marvel Filmleri

Marvel Filmleri
1

Süper kahraman filmleri denildiğinde akla her zaman Marvel ve DC gelir. Ülkemizde ve dünyanın birçok noktasında Marvel yaptığı işler ile DC’ye göre daha çok izlenmekte ve beğeni almakta. Biz de bu yazıda sizlere Marvel yapımı olan, 2021-2022 yıllarında çıkacak filmleri derledik. İşte karşınızda en yeni Marvel yapımları ve bu yapımlar hakkında sahip olduğumuz bilgiler:

2021 Yılında Çıkacak Marvel Filmleri


Eternals

Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romandan birebir uyarlanan bu yapım birçok izleyici tarafından merakla bekleniyor. Filmde milyonlarca yıl öncesine gidilerek Eternallar ve Deviantlar’ın nasıl yaratıldığını izleyeceğiz.

Çıkış Tarihi: 12 Şubat 2021


Morbius

Deneysel olarak yapılan bir tedavi yüzünden vampire dönüşen adamın hikayesini konu alan süper kahraman filmidir. Filmde kahramanımız gün ışığından kaçacak ve sürekli kan peşinde olacak. Aynı zamanda deneysel tedavi sonucunda bazı özel güçlere kavuşacak.

Çıkış Tarihi: 19 Mart 2021


Black Widow

2020 yılında çıkması beklenen ancak koronavirüs sebebiyle ertelenen, Black Widow’un yani Karadul karakterinin geçmişte yaşadıklarını konu alan iddaalı bir filmdir. Filmin başrolünde herkesin severek izlediği Scarlett Johansson bulunuyor.

Çıkış Tarihi: 29 Nisan 2021


Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings

Belki de 2021 yılında çıkacak Marvel filmleri listesinde en az merak edilen ve hakkında en az bilgi sahibi olunan yapım. Marvel evreninden tanıdığımız Shang-Chi isimli karakterin hayatını konu alan bir film izleyeceğiz. Henüz filme ait bir görsel bulunmuyor. Filmin başrolünde Simu Liu oynayacak.

Çıkış Tarihi: 7 Mayıs 2021


Venom: Let There Be Carnage

Venom serisinin 2. filmi olan ve başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı yapımdır. Marvel filmleri dünyasına 2018 yılında giren ve çizgi filmden uyarlanan Venom bir kez daha sinemalarda. Bu filmde de tıpkı ilkinde olduğu gibi bolca kan ve gerilim göreceğiz.

Çıkış Tarihi: 25 Haziran 2021


Örümcek-Adam 3

Marvel filmleri denildiğinde akla gelen ilk yapımlardan olan Spider Man yani Örümcek Adam serisinin en dikkat çeken filmi geliyor. Dün çıkan haberlerle kesin olarak doğrulanan ve 3 farklı Örümcek Adam’ı bir arada göreceğimiz merakla beklenen yapım. Filmde Tobey Maguire, Andrew Garfield ve Tom Holland üçlüsünü bir arada izleme fırsatını yakalayacağız. Şimdiden bu filmin 2021 yılının en çok beklenen filmi olduğunu söylememiz yanlış olmaz diye düşünüyorum. Henüz filmle ilgili görsellere veya videolara ulaşılmasa da çekimlerin yakın zamanda başlayıp bitirileceği biliniyor.

Çıkış Tarihi: 5 Kasım 2021


Marvel’ın açıkladığı son tarihler ve detaylar bu şekildeydi. Yakın zamanda Disney ile yapılan anlaşma sonucunda çıkacak olan Marvel dizilerini konu alan bir yazı daha paylaşacağız. Takipte kalmayı unutmayın! Buraya tıklayarak çıkacak olan bütün Marvel yapımlarına ve çizgi romanlarına ait takvimi görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir